Wspólny posiłek jest doskonałą okazją do wdrażania od najmłodszych lat zasad zachowania przy stole.

Przedszkole zapewnia 5 domowych posiłków dziennie, które przygotowywane są w naszej profesjonalnie wyposażonej kuchni, w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną. Gotujemy smaczne i zdrowe dania, spełniające normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

Nasz jadłospis jest urozmaicony i sezonowy. Stopniowe wprowadzanie i zachęcanie przedszkolaków do nowych dań pomaga im w akceptacji szerokiej gamy różnorodnych smaków. Posiłki nie są limitowane. Aktualny jadłospis zawsze jest wywieszony w przedszkolu na tablicy informacyjnej.

Zapewniamy diety eliminacyjne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

W trosce o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków, w przedszkolu został wdrożony system HACCP, który gwarantuje całkowitą prawidłowość procesów technologicznych.