ZAPISY

Zapisy do Niepublicznego Przedszkola na Księżym Młynie odbywają się osobiście, telefonicznie lub drogą mailową: biuro@przedszkole-ksiezymlyn.pl

Rezerwacja miejsca następuje wraz z wypełnieniem Formularza zgłoszeniowego i uiszczeniem opłaty wpisowej.

OPŁATY:

WPISOWE 600 ZŁ Jednorazowa, bezzwrotna opłata uiszczana w momencie zapisu dziecka do przedszkola, gwarantująca jednocześnie rezerwację dla dziecka miejsca w przedszkolu.
CZESNE 650 ZŁ Opłacane z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola lub u Dyrekcji.
DZIENNA STAWKA
ŻYWIENIOWA
13 ZŁ Za 5  posiłków – pełnowartościowe śniadanie, drugie śniadanie (owoc i sok), dwudaniowy obiad, podwieczorek oraz drugi podwieczorek. Wszystkie posiłki przygotowywane są w przedszkolnej kuchni.
(Opłata ta nie jest pobierana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zgłoszonej najpóźniej do godz. 8.00)

Aby nie zakłócać rytmu zajęć przedszkolnych, osoby zainteresowane obejrzeniem naszej placówki  oraz rezerwacją miejsca dla dziecka na rok szkolny 2018/ 2019, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 516 25 91 92 celem ustalenia godziny wizyty. Aktualnie przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2019/ 2020.

Serdecznie zapraszamy!!!!REKRUTACJA